J. Valančiūnas baigė pasirodymą NBA: „Pelicans“ varžovams rimčiau nepasipriešino

Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ baigė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezoną. Per paskutines čempionato rungtynes lietuvio atstovaujamas klubas 89:97 pralaimėjo Oklahonos „Thunder“ ekipai, kuri pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą prieš „Pelicans“ laimėjo 4-0.

Kitame etape „Thunder“ susitiks Los Andželo „Clippers“ ir Dalaso „Mavericks“ poros nugalėtoju. Šioje serijoje šiuo metu rezultatas lygus (2-2).

Atsisveikindamas su šiuo NBA sezonu J. Valančiūnas per 26 minutes surinko 19 taškų (dvitaškiai 6/14, tritaškiai 0/1, baudų metimai 7/8), 13 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą ir 3 klaidas.

31-erių vidurio puolėjas, kurio sutartis su „Pelicans“ baigia galioti šią vasarą, šį sezoną sužaidė 88 rungtynes, per vidutiniškai 23,5 minutės rinko po 12,3 taško (59,9 proc. dvit., 30,1 proc. trit.), 8,9 atkovoto kamuolio ir 2,1 rezultatyvaus perdavimo.

Anksčiau sezoną baigė ir kitas NBA lietuvis Domantas Sabonis, kurio atstovaujami Sakramento „Kings“ įkrintamosiose nusileido „Pelicans“ krepšininkams.

„Pelicans“: C. J. McCollumas 20 (6 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 19 (2-6/14, 1-7/8, 13 atk. kam.), Naji Marshallas 16 (3-4/7), Herbertas Jonesas 11.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis (10 atk. kam..) ir Jalenas Williamsas (8 atk. kam., 4 rez. perd.) po 24, Joshas Giddey (3-4/6) ir Chetas Holmgrenas (3-1/7, 9 atk. kam., 5 rez. perd.) po 14.