B. Bogdanovičius apie rezultatyvumo NBA rekordą: gal tai atsitiko, nes mačą transliavo TV

Kaip jau rašėme, ketvirtadienį Sakramento "Kings" 145:120 įveikė Naujojo Orleano "Pelicans" krepšininkus, o pagrindiniu vedliu į pergalę tapo asmeninį rezultatyvumo NBA lygoje rekordą pagerinęs Bogdanas Bogdanovičius.

Serbijos rinktinės lyderis per 37 minutes pelnė 35 taškus (7/11 dvit., 6/9 trit., 3/3 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

"Gali būti, tai atsitiko dėl to, kad rungtynės buvo transliuojamos per nacionalinę televiziją, man reikėjo šiek tiek pakelti motyvaciją. Tiesiog buvau "karštas" tą vakarą, o prieš tai buvo siaubingas mačas", - savo pasirodymą pakomentavo B.Bogdanovičius.

Šiame NBA lygos sezone 27 metų 198 cm ūgio gynėjas vidutiniškai per 29 minutes renka 14,8 taško (36,9 proc. trit.), atkovoja 3,2 bei perima po 1 kamuolį ir atlieka 3,2 rezultatyvaus perdavimo.