Žaisdamas prieš buvusią komandą J. Valančiūnas perdegė: kamuolys į krepšį nekrito (Kiti rezultatai)

Po pirmos pergalės atnaujinus NBA sezoną Memfio „Grizzlies“ krepšininkai su Jonu Valančiūnu sekmadienį įsirašė dar vieną pralaimėjimą.

Šįkart Memfio ekipa (33 pergalės/38 pralaimėjimai) 99:108 (25:20, 29:40, 17:28, 28:20) neatsilaikė prieš Tortonto „Raptors“ (50/19) klubą, kuriame septynis sezonus rungtyniavo Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas J. Valančiūnas.

„Raptors“ ketvirtame kėlinyje buvo įgijusi 18 taškų pranašumą, kurį Memfio ekipa sugebėjo sumažinti iki trijų (92:95). Susitikimo pabaiga priklausė Toronto ekipai.

Pirmą kartą kovodamas prieš buvusią komandą J. Valančiūnas sužaidė prasčiausias sezono rungtynes: per 27 minutes jis taškų nepelnė (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 0/1, baudų metimai 0/2), atkovojo 10 kamuolių ir 4 kartus suklydo.

Toronto komandoje rezultatyviausias buvo Pascalis Siakamas (26 taškai), Normanas Powellas (16) ir Kyle‘as Lowry (15).

Memfio komandoje labiausiai pasižymėjo Dillonas Brooksas (25 tšk.) ir Graysonas Allenas (20).

Oklahomos "Thunder" 121:103 Vašingtono "Wizards"

Naujojo Orleano "Pelicans" 113:122 San Antonijaus "Spurs"