NBA atkrintamųjų starte – D. Mitchello šou, pratęsimas ir „Nuggets“ pergalė (Kiti rezultatai)

Stopkadras nuotr.

Pirmadienį startavo NBA atkrintamosios varžybos, o jau pirmosios rungtynės krepšinio mėgėjams padovanojo nuostabią kovą. Ją po įtemptos kovo, pareikalavusios pratęsimo, 135:125 (31:25, 28:27, 19:31, 37:32, 20:10) laimėjo Denverio „Nuggets“ krepšininkai, nugalėję Jutos „Jazz“  krepšininkus.

Jutos komandos neišgelbėjo įspūdingas ekipos lyderio Donovano Mitchello pasirodymas. Šis rungtynėse pelnė 57 taškus, po krepšiais sugriebė 9 kamuolius, 7 kartus sėkmingai asistavo komandos draugams, tačiau 5 sykius suklydo.

Fenomenalų pasirodymą surengęs D. Mitchellas pagerino ne tik asmeninį, bet ir visų laikų rekordą: iki šiol daugiausiai, 50 taškų, per atkrintamąsias į svetimą krepšį buvo sukratęs Karlas Malone'as, kai 2000-aisiais nepasigailėjo Siatlo „SuperSonics“ aukštaūgių.

Denverio klubas ženkliai pralaimėjo kovą po krepšiais, tačiau atsigriebė taikliais tolimais metimais, kurie krito net 54 procentų taiklumu (22/41).

Primename, kad „Nuggets“ Vakaruose reguliarųjį sezoną užbaigė trečioje vietoje, „Jazz“ – šeštoje.

„Nuggets“: Jamalas Murray 36 (9 rez. perd.), Nikola Jokičius 29 (10 atk. kam.), Jerami Grantas 19, Monte Morrisas 14.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 57, Joe Inglesas 19, Jordanas Clarksonas 18, Rudy Gobertas 17.

Denverio "Nuggets" 135:125 Jutos "Jazz"

Los Andželo "Clippers" 118:110 Dalaso "Mavericks"