Vienas „Jazz“ lyderių grįžo į „burbulą“ po sūnaus gimimo

Prieš pat Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų startą Orlando "burbulą" paliko vienas svarbiausių Jutos "Jazz" žaidėjų Mike'as Conley.

Lygos veteranas išvyko namo į Kolambusą ir dalyvaus sūnaus gimime, o jam gimus jau grįžo ir keturias dienas praleis karantine.

Krepšinio ekspertas Adrianas Wojnarowski praneša, jog tikimasi, kad M.Conley galės dalyvauti trečiosiose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse prieš Denverio "Nuggets".

Priminsime, kad "Jazz" pirmąją dvikovą pralaimėjo po dramatiškos kovos su pratęsimu rezultatu 125:135.

Šiame NBA lygos sezone 32 metų 185 cm ūgio gynėjas vidutiniškai per 29 minutes renka 14,4 taško (37,5 proc. trit.), atkovoja 3,2 kamuolio ir atlieka 4,4 rezultatyvaus perdavimo.