L. Dončičiaus mama apie sūnaus pasirodymą: taip smarkiai neverkiau, net kai jis gimė (VIDEO)

NBA klubo Dalaso „Mavericks“ gynėjo Lukos Dončičiaus mama Mirjam Poterbin po ketvirtų atkrintamųjų varžybų rungtynių tarp „Mavericks“ ir Los Andželo „Clippers“ „Instagram“ paskyroje parašė jautrią žinutę.

L. Dončičiaus vedama Dalaso ekipa laimėjo po pratęsimo 135:133 ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:2.

Slovėnijos krepšinio žvaigždė per šį susitikimą darė neįtikėtinus dalykus: per 46 minutes pelnė 43 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų. L. Dončičius sulig pratęsimo finaline sirena taikliai švystelėjo iš toli, atnešdamas savo klubui pergalę.

„Manau, kad taip smarkiai nesu verkusi net tada, kai jis išvydo pasaulį. Taip didžiuojuosi savo sūnumi. Jis tikras žaidėjas“, – parašė krepšininko mama.

Taip rungtyniaudamas L. Dončičius pakartojo legendinio Michaelio Jordano rekordą: per atkrintamąsias varžybas pelnė per 40 taškų ir pataikė pergalingą metimą. M. Jordanas pergalę lėmusius taškus pelnė 1989 m. žaisdamas su Klivlando „Cavaliers“.

Be to, slovėnas tapo jauniausiu krepšininku NBA atkrintamųjų varžybų istorijoje, kuriam pavyko surinkti tris dviženklius statistikos rodiklius pelnant daugiau nei 40 taškų.