„Raptors“ treneris nesupranta, kodėl P. Siakamas taip prarado ritmą

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionai Toronto "Raptors" krepšininkai pralaimėjo penktąjį Rytų konferencijos pusfinalio mačą 89:111 Bostono "Celtics" ekipai ir serijoje iki keturių pergalių nusileidžia 2:3.

Šiame susitikime vienas Kanados komandos lyderių Pascalis Siakamas pelnė 10 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir 5 kartus prasižengė.

"Raptors" vyriausiasis treneris Nickas Nurse'as nesuvokia, kas nutiko praėjusiame sezone vienu pergalių kalviu buvusiam kongiečiui po to, kai Orlando "burbule" buvo atnaujintas lygos sezonas.

"Nesuprantu, dėl ko Pascalis Siakamas taip prarado ritmą, - pareiškė strategas. - Po atnaujinimo jis sužaidė nedaug gerų rungtynių. Labai gaila, kadangi jis buvo nuostabus praėjusių atkrintamųjų varžybų metu bei reguliariajame sezone.

Tai buvo ne paskutinės rungtynės. Tikiuosi, kad Pascalis atras savo žaidimą."

Reguliariajame sezone 26 metų 206 cm ūgio puolėjas vidutiniškai per 35 minutes įmesdavo 22,9 taško (35,9 proc. trit.), sugriebdavo 7,3 atšokusio kamuolio, atlikdavo 3,5 rezultatyvaus perdavimo ir blokuodavo 0,9 metimo.

Atkrintamosiose varžybose P.Siakamas per 36 minutes renka po 18 taškų (21,3 proc. trit.), atkovoja 7,1 kamuolio, atlieka 3,7 rezultatyvaus perdavimo ir blokuoja 0,3 metimo.