M. Johsonas: vadinu K. Lowry „Mažuoju generolu“

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda Magicas Johnsonas pagarbiai atsiliepė apie Toronto "Raptors" atakų organizatorių Kyle'ą Lowry.

"Man patinka stebėti, kaip žaidžia Kyle'as Lowry! Vadinu Kyle'ą "Mažuoju" generolu už jo kietumą, lyderio savybes, sugebėjimą rinkti taškus, krepšinio IQ ir troškimą laimėti", - "Twitteryje" parašė penkiskart NBA čempionas ir tris sykius lygos MVP.

Trečiadienį "Raptors" po dviejų pratęsimų 125:122 palaužė Bostono "Celtics" ir išlygino Rytų konferencijos pusfinalio serijos iki keturių pergalių rezultatą - 3:3.

K.Lowry per 53 minutes pelnė 33 taškus (6/10 dvit., 6/10 trit., 3/4 baudų), atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Atkrintamosiose varžybose 34 metų 183 cm ūgio įžaidėjas vidutiniškai per 37 minutes renka 17,9 taško (33,3 proc. trit.), atkovoja 6,6 bei perima 1,9 kamuolio ir atlieka po 6 rezultatyvius perdavimus.