Pripažintos lemiamos klaidos „Raptors“ ir „Celtics“ dvikovoje (VIDEO)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ataskaitoje, analizuojančioje Rytų konferencijos pusfinalio serijos šeštųjų rungtynių paskutines dvi minutes, nurodoma, kad arbitrai klaidingai neužfiksavo taisyklių pažeidimo prieš Bostono "Celtics" gynėją Kemba Walkerį.

Likus 4,4 sekundės prieš vieną "keltų" lyderių prasižengė Toronto "Raptors" puolėjas OG Anunoby.

Dėl šios klaidos Bostono komanda neturėjo galimybės laimėti pagrindinio laiko metu, o "Raptors" po dviejų pratęsimų šventė pergalę 125:122 ir išlygino serijos rezultatą - 3:3.

Taip pat lyga nustatė, kad likus 1,35 sekundės iki pirmojo papildomo laiko pabaigos teisėjai klaidingai neskyrė žingsnių taisyklės pažeidimo Toronto ekipos gynėjui Normanui Powellui, vietoj to jis gavo teisę stoti prie baudų metimo linijos.

Dokumente pažymima, kad dvikovos pabaigoje "Raptors" vyriausiasis treneris Nickas Nurse'as nepažeidė taisyklių: strategas stovėjo aikštelės kampe ir išprovokavo "Celtics" puolėjo Jasono Tatumo, kuris jį sumaišė su komandos draugu, klaidą.

"Treneriai turi teisę būti zonoje šalia aikštelės krašto prie atsarginių žaidėjų suolelio. Nicko Nurse'o buvimas kampe nėra taisyklių pažeidimas", - rašoma ataskaitoje.