D. Sabonis svariai prisidėjo prie „Pacers“ pergalės (VIDEO)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate septintą pergalę iškovojo Domanto Sabonio vedama Indianos „Pacers“ (7/4) komanda.

Po dviejų iš eilės pralaimėjimų Indianos klubas svečiuose 104:95 (19:28, 31:29, 23:18, 31:20) įveikė „Golden State Warriors“ (6/5) krepšininkus.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 36 minutes pelnė 18 taškų (dvitaškiai 7/13, tritaškiai 0/2, baudų metimai 4/5), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sykį blokavo metimą ir prarado keturis kamuolius. 12 iš savo 18 taškų Domantas surinko per trečią ir ketvirtą kėlinius. Dvigubą dublį lietuvis surinko per vienuoliktas rungtynes iš eilės.

Rezultatyviau už jį iš nugalėtojų žaidė tik Mylesas Turneris, kurio sąskaitoje yra 22 taškai ir 11 atkovotų kamuolių. Naudingai pasirodė ir Aaronas Holiday. Krepšininkas pelnė 16 taškų ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Golden State Warriors“ gretose rezultatyviausi buvo Andrew Wigginsas (22 tšk.), Stephenas Curry (20) ir Kelly Oubre (17 tšk.).