D. Sabonis pratęsė įspūdingą seriją NBA, tačiau „Pacers“ nusileido „Raptors“ ekipai (VIDEO)

Domantas Sabonis sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (9/7) komanda namuose po atkaklios kovos 102:107 (24:24, 23:34, 28:19, 27:30) nusileido Toronto „Raptors“ (7/9) krepšininkams.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę ir paskutinėmis sekundėmis D. Sabonis turėjo progą sušvelninti atsilikimą iki taško (102:105), tačiau abu jo bandymus pataikyti iš po krepšio „gesino“ varžovai.

Lietuvis per 40 minučių surinko 10 taškų (1/7 dvit., 0/3 trit., 8/8 baud.), atkovojo 19 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Tai buvo jau šešioliktasis D. Sabonio dvigubas dublis iš eilės šį sezoną.

Mūsiškis „Pacers“ gretose žaidė daugiausiai – 40 minučių.

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Mylesas Turneris – 25 taškai.

„Raptors“ komandai 12 taškų pelnė buvęs Vilniaus „Ryto“ vidurio puolėjas Aaronas Baynesas iš Australijos.

„Raptors“: OG Annunoby 30, Fredas Van Vleetas 21, Normanas Powellas 20, Aronas Baynesas ir Chrisas Boucheris po 12.

„Pacers“: Mylesas Turneris 25, Jrue Holiday 16, Dougas McDermottas 13, Malcolmas Brodgonas 12, Domantas Sabonis 10.