J. Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o „Grizzlies“ sutriuškino „Clippers“ (VIDEO)

Pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (14/14) ekipa. Ji namuose 122:94 (24:27, 37:26, 28:22, 33:19) sutriuškino Los Andželo „Clippers“ (23/11) krepšininkus.

Lietuvis per 25 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir prasižengė 2 kartus.

Tai buvo jau 16-asis mūsiškio dvigubas dublis šį sezoną.

Aplamai šį sezoną JV vidutiniškai įmeta po 16 taškų, atkovoja po 11,2 kamuolio bei atlieka po 1,9 rezultatyvaus perdavimo.

Rezultatyviausiai Memfio komandoje rungtyniavo 20 taškų pelnęs Tyusas Jonesas.

„Clippers“ gretose geriausiai sekėsi Kawhi Leonardui, kuris per 32 minutes surinko 17 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Tyusas Jonesas 20, Dillonas Brooksas 19, Ja Morantas (7 rez.perd.) ir J. Valančiūnas (15 atk.kam.) po 16, Kyle'as Andersonas (7 atk.kam.) 13, Gaysonas Allenas 10.

„Clippers“: Kawhi Leonardas (7 rez.perd.) 17, Serge'as Ibaka (7 atk.kam.) ir Paulas George'as (7 atk.kam.) po 13, Reggie Jacksonas 12.

Kitas rungtynes „Grizzlies“ žais šeštadienį, kuomet dar kartą susitiks su „Clippers“.