S. Baylessas: nenoriu iš LeBrono apologetų girdėti pasiteisinimų dėl nuovargio

Garsus televizijos laidų vedėjas Skippas Baylessas, garsėjantis nepalankumu NBA superžvaigždei LeBronui Jamesui, sukritikavo Los Andželo "Lakers" lyderio žaidimą pastaruosiuose susitikimuose.

Ekspertas pabrėžė, kad jam nepatinka krepšinio gerbėjų pareiškimai, kuriuose Kalifornijos komandos nesėkmės pateisinamos 4-kart lygos MVP nuovargiu.

"Nenoriu daugiau girdėti iš LeBrono apologetų pasiteisinimų dėl "nuovargio". prieš sezono startą jis sakė, kad susitelks tik svarbiausioms rungtynėms, kad praleistų porą pirmųjų mėnesių.

Nepraleido nė vieno, kadangi nori pralenkti Kareemą kaip rezultatyviausią žaidėją istorijoje. Neseniai Jamesas pasakė: "Nepavargstu". Taigi, fiksuojame jo žodžius", – rėžė S.Baylessas.

Priminsime, kad trečiadienį čempionų titulą ginantys "Lakers" (22-11) krepšininkai 89:114 triuškinamai pralaimėjo lygos lyderiui Jutos "Jazz" (26-6) klubui.

L.Jamesas per 28 minutes įmetė 19 taškų (6/8 dvit., 1/5 trit., 4/5 baudų), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklydo.

Šiame NBA lygos sezone 36-erių 206 cm ūgio puolėjas vidutiniškai per 35 minutes renka 25,6 taško (35,1 proc. trit.), atkovoja 8,1 bei perima po 1 kamuolį, atlieka po 8 rezultatyvius perdavimus ir klysta 3,9 karto.