„Pelicans“ įveikė „Mavericks“, o J. Valančiūnas surinko dvigubą dublį (VIDEO)

Pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (7/18) ekipa. Ji svečiuose 107:91 (14:19, 30:29, 35:20, 28:23) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (11/10) krepšininkus.

„Pelicans“ revanšavosi Dalaso komandai už pralaimėjimą ketvirtadienį (107:139).

Lietuvis per 25 minutes pelnė 14 (5/5 dvit., 0/2 trit., 4/7 baud. met.) taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, 3 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Dalaso ekipa šiame mače vertėsi be Kristapo Porzingio, kuris jaučia kairio kelio skausmus.

„Pelicans“ gretose rezultatyviausiai žaidė Brandonas Ingramas – 24 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Tuo metu „Mavs“ ekipai Luka Dončičius per 31 minutę pelnė 21 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24 (12 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 14 (11 atk. kam.), Devonte'as Grahamas ir Herbertas Jonesas po 13, Willy Hernangomezas 12 (14 atk kam.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 21 (10 atk. kam., 7 rez.perd.), Jalenas Brunsonas 16, Maxi Kleberas 13, Timas Hardaway Jr. 12.