S. Baylessas apie R. Westbrooką: įžaidėjas su bjauriausiomis rankomis istorijoje

Kaip jau rašėme, Los Andželo "Lakers" žvaigždė Russellas Westbrookas po pergalės prieš Minesotos "Timberwolves" (108:103) pareiškė, kad didelis netaiklių metimų bei klaidų skaičius yra normalus reiškinys.

Atakų organizatorius pelnė 20 taškų bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau prametė visus 5 tritaškius ir prarado net 9 kamuolius.

Tuo tarpu antipatijų Kalifornijos klubui neslepiantis televizijos laidų vedėjas bei krepšinio analitikas Skipas Baylessas nepagailėjo užgaulių žodžių.

"Russellas Westbrookas turi bjauriausias rankas iš visų įžaidėjų, kuriuos esu stebėjęs. Bet kuriuo metu, per visą laiką, visoje istorijoje. Plieninės rankos.

Russas tiesiog nemoka elgtis su kamuoliu, jis jam nuolat krenta iš rankų. Jo klaidos nuolat demoralizuoja komandą.

Russellas – LeBrono pečius užgulusi neįveikiama problema. žinoma, Jamesui tenka tempti šią naštą, tačiau degalai baigiasi ketvirtajame kėlinyje, tai juk jo 19-as sezonas. Jis priverstas žaisti antžmogiškai savo amžiui per daug minučių", – teigia S.Baylessas.

Šiame sezone 33 metų 191 cm ūgio įžaidėjas vidutiniškai per 36 minutes renka 19,6 taško (30,2 proc. trit.), atkovoja 8,1 bei perima 1,2 kamuolio, atlieka 8,3 rezultatyvaus perdavimo, tačiau klysta net 4,8 karto.