Įsiklausė į kritiką: R. Westbrookas pirmąkart nuo 2016 m. nesuklydo nė karto

Kaip jau rašėme, Los Andželo "Lakers" žvaigždė Russellas Westbrookas po pergalės prieš Minesotos "Timberwolves" (108:103) pareiškė, kad didelis netaiklių metimų bei klaidų skaičius yra normalus reiškinys. Atakų organizatorius sekmadienį pelnė 20 taškų bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau prametė visus 5 tritaškius ir prarado net 9 kamuolius.

Po tokio pasirodymo devynerių "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyvį bei trigubų dublių rekordininką užplūdo kritikos lavina.

Antradienį "Lakers" 122:114 įveikė Sakramento "Kings", o R.Westbrooko sąskaitoje – 19 pelnytų taškų (7/18 dvit., 0/1 trit., 5/8 baudų), 7 atkovoti kamuoliai ir nė vienos klaidos, tačiau vos 2 rezultatyvūs perdavimai per 34 minutes.

Paskutinį kartą gynėjas nebuvo praradęs nė vieno kamuolio 2016 metų kovo 16 dieną, jo serija su buvo nusitęsusi iki 407 rungtynių – ilgiausia nuo 1977 metų, kai NBA pradėtos fiksuoti klaidos.

Visi "Lakers" krepšininkai kartu prarado vos 5 kamuolius, kas jiems leido atlikti 16 metimų daugiau nei varžovai.

Šiame sezone 33 metų 191 cm ūgio įžaidėjas vidutiniškai per 36 minutes renka 19,5 taško (30 proc. trit.), atkovoja 8,1 bei perima 1,2 kamuolio, atlieka 8,1 rezultatyvaus perdavimo, tačiau klysta net 4,6 karto.