Po trijų iš eilės pralaimėjimų „Pelicans“ krepšininkai atsitiesė nugalėdami konferencijos lyderius

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate savo gerbėjus po kelių nesėkmių virtinės nudžiugino Naujojo Orleano klubas „Pelicans“ (14/25), kuriame rungtyniauja Jonas Valančiūnas.

„Pelicans“ krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje 101:96 (16:22, 31:24, 28:26, 26:24) nugalėjo Vakarų konferencijos lyderę San Fransisko „Golden State Warriors“ (29/9) komandą. Taip „Pelicans“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją, o „kariai“ suklupo antrą kartą paeiliui.

J. Valančiūnas per 31 minutę pelnė 8 taškus (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 0/2, baudų metimai 4/4), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus ir 4 kartus prarado kamuolį.

Rezultatyviausiai iš nugalėtojų žaidęs Brandonas Ingramas per 34 minutes pelnė 32 taškus (dvitaškiai 11/16), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 32 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Joshas Hartas 14 (6 atk. kam.), Herbertas Jonesas 13 (6 atk. kam., 5 per. kam.), Gary Clarkas 10 (3-3/4, 7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 8 (10 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.).

„Warriors“: Andrew Wigginsas 21 (3-1/6), Jonathanas Kuminga 13 (6 atk. kam.), Damionas Lee 12, Jordanas Poole'as 11 (3-2/9 trit., 5 rez. perd.).