„Celtics“ žvaigždė J. Tatumas: pradedu vertinti sezonus, kai pasiekdavome konferencijos finalą

NBA lygos žvaigždė bei vienas "Celtics" lyderių Jaysonas Tatumas prisipažino, kad pastaruoju metu pradėjo kitaip vertinti kai kuriuos dalykus.

Šiąnakt "keltai" pirmavo 24 taškų skirtumu, tačiau iššvaistė pranašumą ir pralaimėjo 105:108, o J.Tatumas nespėjo pasiekti R.J.Barretto tolimo šūvio aidint sirenai.

"Aiškėja bendri paveikslo kontūrai, sezonus, kai pasiekdavome konferencijos finalą, ir pradedu rimtai juos vertinti, kadangi tai padaryti yra sunku.

To nepasieksi šiaip sau. Debiutiniame sezone NBA lygoje maniau, kad tame nėra nieko ypatingo.

Šiuo metu mums nėra lengva, tačiau turime persitvarkyti. Turime sunkią atkarpą, pralaimėjimai, lyderystės praradimas, negalime užbaigti reikalų ketvirtuosiuose kėliniuose", – po rungtynių kalbėjo J.Tatumas, kurio atstovaujami "keltai" į Rytų konferencijos finalą pateko jo pirmajame ir trečiajame sezonuose.

Šiame sezone 23-ejų 203 cm ūgio puolėjas vidutiniškai per 37 minutes renka 25,7 taško (33,3 proc. trit.), atkovoja 8,5 bei perima po 1 kamuolį ir atlieka 3,9 rezultatyvaus perdavimo.