J. Valančiūnas ir „Pelicans“ neturėjo šansų prieš „Nets“ (VIDEO)

NBA lygoje pralaimėjimą patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (16/27) ekipa. Ji išvykoje 105:120 (22:32, 19:37, 36:26, 28:25) nusileido Bruklino „Nets“ (27/15) krepšininkams.

Verta paminėti, kad „Nets“ antro kėlinio viduryje prarado Keviną Durantą, kuris po kontakto su komandos draugu Bruce'u Brownu susižeidė kelį ir nebegalėjo tęsti rungtynių.

JV pralaimėjusiems per 31 minutę pelnė 13 taškų (6/11 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 ir prarado 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir keturiskart prasižengė.

Bruklino ekipą į pergalę vedė 27 taškus pelnęs Jamesas Hardenas

„Nets“: Jamesas Hardenas 27 (8 atk. kam., 15 rez. perd.), Patty Millsas 21, Camas Thomasas 20, Kessleris Edwardsas 16, Day'Ronas Sharpe'as (10 atk. kam.) ir Kevinas Durantas po 12.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 22 (8 rez. perd.), Joshas Hartas 14 (11 atk. kam.), Jonas Valančiūnas ir Herbertas Jonesas po 13, Jaxsonas Hayesas 11, Devonte Grahamas ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris po 10.