K. Duranto kelio trauma nėra sunki, tačiau „Nets“ be lyderio teks verstis ilgokai

Kaip jau skelbėme, Bruklino "Nets" šeštadienį 120:105 įveikė Jono Valančiūno atstovaujamą Naujojo Orleano "Pelicans", tačiau prarado lyderį Keviną Durantą.

Vienas rimčiausių pretendentų į sezono MVP titulą antrajame kėlinyje po kontakto su komandos draugu Bruce'u Brownu susižeidė kelį ir nebegalėjo tęsti rungtynių.

Tokia žinia privertė sunerimti "Nets" gerbėjus, tačiau atlikti tyrimai parodė, kad blogiausio scenarijaus pavyko išvengti.

Kaip praneša ESPN apžvalgininkas Arianas Wajnarowskis, lygos superžvaigždei diagnozuotas kairiojo kelio šoninio raiščio patempimas.

Klube tikimasi, kad K.Durantas vėl galės rungtyniauti po 4-6 savaičių.

Šiame sezone 33 metų 208 cm ūgio puolėjas vidutiniškai per 37 minutes renka 29,3 taško (37,2 proc. trit.), atkovoja 7,4 kamuolio ir atlieka 5,8rezultatyvaus perdavimo.

"Nets" su 27 pergalėmis ir 14 nesėkmių Rytų konferencijoje užima antrą vietą.