„Pacers“ lipa iš duobės: D. Sabonis prisidėjo prie pergalės prieš L. Jameso traukiamą „Lakers“

Po trijų iš eilės nesėkmių pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo Indianos „Pacers“ (16/29) komanda su Domantu Saboniu, kuris surinko tris dviženklius rodiklius.

Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 111:104 (23:32, 27:24, 26:24, 35:24) palaužė Los Andželo „Lakers“ (22/23) ekipą. Iki tol „Pacers“ krepšininkai buvo laimėję tik vieną susitikimą iš pastarųjų vienuolikos.

„Pacers“ krepšininkai į priekį pirmą kartą išsiveržė tik trečiajame kėlinyje. Likus žaisti nepilnas tris minutes D. Sabonis metimu iš toli padidino skirtumą iki aštuonių taškų (104:96) ir Indianos ekipa pergalės nebeišleido.

Tiesa, mūsiškis ketvirtajame kėlinyje nesėkmingai nusileido ant Russello Westbrooko kojos ir pasitempė čiurną. Prognozuojama, kad trauma yra rimta.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 35 minutes pelnė 20 taškų (dvitaškiai 7/10, tritaškiai 2/2), atkovojo 13 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir po kartą kamuolį blokavo bei prarado.

Varžovų gretose sunkiai sulaikomas buvo LeBronas Jamesas, per 37 minutes pelnęs 30 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių.

„Pacers“: Carisas LeVertas 30 (8 atk. kam., 3-3/4), Domantas Sabonis 20 (12 atk. kam., 10 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 19 (6 rez. perd.), Chrisas Duarte (5 atk. kam.) ir Justinas Holiday‘us (3-3/8) po 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (12 atk. kam., 5 rez. perd., 3-3/7), Talenas Hortonas-Tuckeris 20 (7 rez. perd.), Russellas Westbrookas (3-4/6) ir Carmelo Anthony (7 atk. kam., 3-0/5) po 14.