J. Embiidas: galiu tapti Shaqu, o kartais Dirku, Kobe ir Jordanu

Kaip jau skelbėme, trečiadienį NBA lygoje Filadelfijos "76ers" namie 123:107 įveikė Orlando "Magic", o nugalėtojams Joelis Embiidas vos per 27 minutes pelnė 50 taškų (16/19 dvit., 1/4 trit., 15/17 baudų) bei pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą.

Taip pat 12 kamuolių sugriebęs ir 3 metimus blokavęs kamerūnietis po rungtynių pareiškė, kad gali derinti įvairių lygos legendų žaidimo stilius.

"Kartais, kai užsimanau, galiu tapti Shaqu. O kartais dar galiu tapti Dirku, Kobe arba Jordanu.

Pats susikuriu sau galimybes mesti, atakuoju po varymosi, kontroliuoju kamuolį. Derinu viską, ko reikia atakuojant. Šiandien man viskas pavyko", – teigia J.Embiidas.

Šiame sezone 27 metų 213 cm ūgio vidurio puolėjas vidutiniškai per 33 minutes renka po 28 taškus, atkovoja 10,6 bei perima 1,2 kamuolio, atlieka 4,2 rezultatyvaus perdavimo ir blokuoja 1,4 metimo.