I. Brazdeikis svariai prisidėjo prie „Magic“ pergalės

NBA čempionate pergalę iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ komanda (9/39). Ji namuose 114:95 (23:19, 30:18, 32:37, 29:21) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (28/17) komandą.

Lietuvis per 25 minutes pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

Tiek pagal minutes, tiek pagal taškus tai buvo geriausios lietuvio sezono rungtynės.

Geriausiai Orlando ekipoje pasirodė Moritzas Wagneris, kuris pelnė 23 taškus.

Čikagos komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo puikus DeMaras DeRozanas, kuris pelnė 41 tašką.

„Magic“ nutraukė devynių iš eilės nesėkmių savo aikštėje seriją.

„Magic“: Moritzas Wagneris 23, Wendellis Carteris 19 (7 atk. kam.), Franzas Wagneris ir Jalenas Suggsas po 15 (7 rez. perd.), Cole'as Anthony, Chuma Okeke ir Ignas Brazdeikis po 11.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 41, Coby White'as 22, Nikola Vučevičius 13 (13 atk. kam.).