A. Kulboka pasižymėjo atkovotais kamuoliais ir blokais, jo ekipai prireikė dviejų pratęsimų

Dramatišką pralaimėjimą NBA dukterinėje G lygoje patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama komanda.

Grinsboro "Swarm" (4-6) išvykoje po dviejų pratęsimų 105:109 (22:21, 26:26, 31:26, 19:25, 5:5, 2:6) nusileido Delavero "Blue Coats" (6-4) ekipai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Kulboka per 27 minutes įmetė 3 taškus (0/1 dvit., 1/6 trit., 0/1 baudos), sugriebė 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir sykį suklydo.

Lietuvio klube išsiskyrė po 21 tašką surinkę Kai Jonesas (11 atk. kam.) ir D.J.Cartonas bei atitinkamai 20 ir 18 pridėję Jalenas Crutcheras (9 rez. perd.) ir Cameronas McGriffas (1/7 trit., 9 atk. kam.).

Nugalėtojams Jadenas Springeris pelnė 26, Paulas Reedas (14 atk. kam.) – 20 taškų.