Nutrūko „Pelicans“ keturių pergalių serija

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate pralaimėjimą patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (22/33) komanda.

Ji savo žiūrovų akivaizdoje 97:112 (24:27, 31:29, 18:27, 24:29) neatsilaikė Majamio „Heat“ (36/20) krepšininkams. Taip nutrūko „Pelicans“ keturių pergalių serija, o „Heat“ laimėjo ketvirtą kartą paeiliui ir lieka Rytų konferencijos lyderė.

J. Valančiūnas per 33 minutes pelnė 16 taškų (dvitaškiai 6/7, tritaškiai 0/1, baudų metimai 4/4), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir 3 kartus suklydo.

Naujojo Orleano klube debiutavo skambiausias mainų taikinys C. J. McCollumas. Jis per 37 minutes pelnė 15 taškų.

„Heat“ gretose išsiskyrė trigubą dviženklį surinkęs Kyle‘as Lowry – 14 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Heat“: Jimmy Butleris (8 atk. kam.) ir Bamas Adebayo (10 atk. kam.) po 29, Kyle‘as Lowry 14 (11 atk. kam., 11 rez. perd., 3-4/7), Dewayne‘as Dedmonas 11 (7 atk. kam.).

„Pelicans“: Jose Alvarado 17 (3-3/6), Jonas Valančiūnas (9 atk. kam., 2-6/7) ir Devonte Grahamas (3-4/11) po 16, C. J. McCollumas (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Brandonas Ingramas po 15.