D. Sabonis buvo rezultatyvus, bet tai „Kings“ neišgelbėjo

Po „Visų žvaigždžių“ savaitgalio vėl prasidėjo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato kovos.

Domantas Sabonis žaidė nesulaikomai, tačiau jo atstovaujamas Sakramento „Kings“ (22/39) klubas savo arenoje 110:128 (25:35, 33:28, 29:29, 23:36) pralaimėjo Denverio „Nuggets“ (34/25) ekipai.

Rungtynės prasidėjo tylos minute palaikant „Kings“ gretose žaidžiantį ukrainietį Aleksejų Leną.

Trečio kėlinio pabaigoje komandas skyrė 2 taškai (85:87), tačiau likus žaisti pusšeštos minutės „Nuggets“ jau turėjo 17 taškų persvara (113:96), kuri vėliau dar paaugo.

D. Sabonis per 37 minutes pelnė 33 taškus (dvitaškiai 13/20, tritaškiai 2/3, baudų metimai 1/1), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą blokavo metimą ir padarė 4 klaidas.

Tarp pagrindinių pergalės kalvių buvo Nikola Jokičius – 34 minutės, 25 taškai, 12 atkovotų ir 4 perimti kamuoliai bei 9 rezultatyvūs perdavimai.

Ketvirtą kartą iš eilės laimėję „Nuggets“ krepšininkai Vakaruose yra šešti, o triskart paeiliui pralaimėjusi „Kings“ komanda žengia trylikta.

„Nuggets“: Willas Bartonas 31 (5 atk. kam.), Nikola Jokičius 25 (12 atk. kam., 9 rez. perd.), Monte Morrisas 19 (3-3/4), Aaronas Gordonas (6 atk. kam.) ir JaMychalas Greenas po 12.

„Kings“: Domantas Sabonis 33 (14 atk. kam., 6 rez. perd.), De‘Aaronas Foxas 20, Harrisonas Barnesas 14 (7 atk. kam.), Jeremy Lambas 11.