Svarbi „Pelicans“ pergalė: J. Valančiūnas prisidėjo dviem dviženkliais

Lengvą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate pasiekė Naujojo Orleano „Pelicans“ (25/36) komanda su Jonu Valančiūnu.

Lietuvio atstovaujamas klubas scečiuose įtikinamai – 123:95 (24:20, 27:20, 44:25, 28:30) – įveikė Los Andželo „Lakers“ (27/33) krepšininkus.

J. Valančiūnas per 28 minutes pelnė 19 taškų (dvitaškiai 6/8, tritaškiai 1/2, baudų metimai 4/7),atkovojo 10 kamuolių, dukart kamuolį perėmė, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir triskart suklydo.

Tai buvo jau 37-asis Jono dvigubas dviženklis šį sezoną.

Šeimininkų klube išsiskyrė LeBronas Jamesas – 36 minutės, 32 taškai (dvitaškiai 12/19), 6 atkovoti kamuoliai ir 7 klaidos).

Vakarų konferencijos turnyro lentelėje abi komandos yra kaimynės, užimdamos devintą ir dešimtą vietas, tad ši Naujojo Orleano klubo pergalė yra itin svarbi.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 32 (6 atk. kam., 7 klaidos), Russellas Westbrookas 16 (6 atk. kam., 7 klaidos), Carmelo Anthony 13, Wayne‘as Ellingtonas 9.

„Pelicans“: C. J. McCollumas 22 (5 atk. kam., 8 rez. perd., 3-4/7), Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) ir Brandonas Ingramas (5 atk. kam., 8 rez. perd.) po 19, Devonte Grahamas 12.