J. Valančiūnas nublanko prieš N. Jokičių

Nesėkmę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (27/37) komanda su Jonu Valančiūnu.

Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose po pratęsimo 130:138 (19:35, 38:27, 37:22, 30:40, 6:14) neatsilaikė prieš Denverio „Nuggets“ (38/26) krepšininkus.

Po šio susitikimo Vakarų konferencijoje „Nuggets“ ir toliau žengia šešti, o „Pelicans“ užima įkrintamųjų varžybų ribą žyminčią dešimtąją vietą.

J. Valančiūnas per 30 minučių pelnė 19 taškų (dvitaškiai 8/13, tritaškiai 1/3), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir išnaudojo pražangų limitą. Aikštelę lietuvis buvo priverstas palikti likus žaisti 2 minutes ketvirtajame kėlinyje.

Denverio komandai pergalę ištraukė vidurio puolėjas Nikola Jokičius. Jo statistika išties įspūdinga: 43 minutės, 46 taškai (dvitaškiai 13/17, tritaškiai 3/5, baudų metimai 11/12), 12 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų, 4 blokai ir 5 klaidos. Serbo asmeninis taškų rekordas NBA – 50.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 38 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), C.J.McCollumas 24 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 19 (14 atk. kam.), Devonte Grahamas 12 (3-3/7).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 46 (12 atk. kam., 11 rez. perd., 4 blokai), Aaronas Gordonas 28 (8 atk. kam., 3-0/5), Monte Morrisas 18 (8 rez. perd.), Nah‘Shonas Hylandas 11, JaMychalas Greenas 10 (8 atk. kam.).