D. Sirvydis surengė vieną geriausių pasirodymų NBA G lygoje (VIDEO)

Vieną geriausių pasirodymų NBA dukterinėje G lygoje surengęs Deividas Sirvydis neišgelbėjo savo atstovaujamos komandos nuo nesėkmės.

Detroito "Motor City Cruise" (19-9) išvykoje 113:115 (23:28, 35:32, 27:26, 28:29) neatsilaikė prieš Fort Veino "Mad Ants" (14-15) krepšininkams.

Likus pusantros minutės D.Sirvydis dvitaškiu ir baudos metimu padidino savo ekipos pranašumą iki 113:109, tačiau vėliau svečiai taškų nepelnė, o varžovai atsakė dviem tolimais šūviais.

Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 29 minutes įmetė 18 taškų (2/6 dvit., 4/7 trit., 2/3 baudų), sugriebė 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir triskart prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 29 taškus surinkęs Sabenas Lee (8 atk. kam., 3 per. kam., 7 kl.), 17 pridėjo Trayvonas Palmeris (5/9 trit.), 16 – Luka Garza (2/3 trit., 10 atk. kam.), 11 – buvęs žalgirietis Derrickas Waltonas (12 rez. perd.).

Nugalėtojams Dariusas Adamsas pelnė 33, Nate'as Hintonas (11 atk. kam.) – 18, Jordanas Bellas (13 atk. kam., 7 rez. perd., 4 bl.) ir Gabe'as Yorkas – po 15 taškų.