Pergalę lėmęs Giannio blokas J. Embiidui – įspūdingiausias NBA nakties momentas (VIDEO)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) antradienį įvyko vos penki susitikimai, beveik visuose virė atkakli kova.

Lyga pristatė kovo 29 dieną sužaistų rungtynių gražiausių epizodų penketuką, kurio viršūnėje atsidūrė du realūs pretendentai į sezono MVP titulą.

Likus 3 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Filadelfijos "76ers" lyderis Joelis Embiidas iš po krepšio turėjo išlyginti rezultatą ir veikiausiai išplėšti pratęsimą, tačiau jo metimą blokavo Milvokio "Bucks" vedlys Giannis Antetokounmpo, o čempionai išvykoje šventė dramatišką pergalę 118:116.