Įspūdingai tritaškius pataikęs A. Kulboka surengė dar vieną puikų pasirodymą NBA G lygoje

Dar vienas puikus Arnoldo Kulbokos pasirodymas neišgelbėjo jo atstovaujamos komandos nuo nesėkmės NBA dukterinėje G lygoje.

Grisnsboro "Swarm" (9-23) namie 117:122 (28:26, 27:25, 19:41, 43:30) nusileido Meino "Celtics" (16-15) krepšininkams.

Prieš porą dienų lietuvio ekipa tiems patiems varžovams pralaimėjo triuškinamai – 107:44, o šiame mače viską lėmė tik tragiškai sužaistas trečiasis kėlinys.

Šį kartą nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs A.Kulboka per 29 minutes surinko 23 taškus (3/7 dvit., 5/6 trit., 1/1 baudos), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, triskart suklydo ir dusyk prasižengė.

23 taškus pridėjo Kai Jonesas (1/5 trit., 11 atk. kam.), 18 – Scottie Lewisas (4/9 trit.), 17 – Jalenas Crutcheras (2/6 trit.).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė atitinkamai 30 ir 19 taškų pelnę Mattas Ryanas ir Malikas Fittsas. Ypač išsiskyrė trigubą dublį užfiksavęs Denzelis Valentine'as – 10 taškų, 16 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.