J. Valančiūnas vedė „Pelicans“ į pergalę prieš „Lakers“ (I. Brazdeikis buvo vienas „Magic“ lyderių)

NBA lygoje pergalę iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (34/43) ekipa. Ji svečiuose 114:111 (30:25, 20:25, 36:37, 28:24) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (31/46) krepšininkus.

JV per 38 minutes pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, blokavo vieną metimą, kartą suklydo ir penkis kartus prasižengė.

Po šios pergalės „Pelicans“ įsitvirtino devintoje NBA Vakarų konferencijos vietoje. Tuo metu „Lakers“ vis labiau rizikuoja nepatekti net į NBA įkrintamąsias.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 38 (8 atk. kam.), Anthony Davisas 23 (12 atk. kam.), Malikas Monkas 13 (7 rez. perd.), Russellas Westbrookas 12, Avery Bradley 10.

„Pelicans“: C.J.McCollumas 32 (7 atk. kam.), Brandonas Ingramas 29 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 17 (12 atk. kam.), Herbertas Jonesas 12.

Tuo metu Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ (20/58) ekipa namuose 89:102 (23:29, 23:30, 17:26, 26:17) nusileido Toronto „Raptors“ (45/32) krepšininkams.

Lietuvis per 21 minutę pelnė 13 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir du kartus suklydo.

Puolėjas pakartojo du asmeninius rekordus: šio sezono rezultatyvumo bei karjeros NBA pataikytų tritaškių. Po 13 taškų ir 3 tritaškius jis buvo atseikėjęs dar du kartus.

„Magic“: Mo Bamba 15 (10 atk. kam.), Ignas Brazdeikis 13, Markelle‘as Fultzas 12 (7 rez. perd.), R.J. Hamptonas ir Devinas Cannady po 9.

„Raptors“: Scottie Barnesas (8 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Fredas VanVleetas po 19, Gary Trentas 17, Pascalis Siakamas 16 (11 atk. kam.), OG Anunoby 14.