I. Brazdeikis padėjo nukauti „Cavaliers“ (Abiejų NBA Lietuvos milžinų akistata neįvyko)

Ignas Brazdeikis NBA lygoje sužaidė dar vienerias solidžias rungtynes, o jo atstovaujama Orlando „Magic“ (21/59) klubas namuose 120:115 (35:36, 24:25, 32:25, 29:29) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (43/37) krepšininkus.

Temos: 4 NBA Cleveland Cavaliers Orlando Magic Ignas Brazdeikis Komentarai Lietuvis per 36 minutes pelnė 20 taškų (6/10 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

Šį sezoną jis daugiausiai buvo pelnęs 13 taškų.

Už lietuvį „Magic“ gretose rezultatyvesnis buvo tik Mo Bamba, kuris per 28 minutes pelnė 21 tašką ir atkovojo 12 kamuolių.

Klivlando ekipos gretose išsiskyrė Garlandas, kurio sąskaitoje per 40 minučių buvo 27 taškai ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Magic“: Mo Bamba 21, Ignas Brazdeikis 20, Markelle`as Fultzas 16, Moritzas Wagneris 15, Chuma Okeke ir Robinas Lopezas po 11, R.J. Hamptonas ir Devinas Cannady po 10 taškų.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 27, Lauri Markkanenas 25, Kevinas Love`as 17, Carisas LeVertas ir Cedi Osmanas po 11, Mosesas Brownas 10.

Tuo metu dviejų Lietuvos rinktinės aukštaūgių klubų akistatoje NBA dėl traumų nežaidė nė vienas iš lietuvių, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (35/44) svečiuose 123:109 (27:25, 33:32, 35:27, 28:25) įveikė Sakramento „Kings“ (29/51).

Ši pergalė „Pelicans“ ekipai užtikrino vietą NBA įkrintamosiose varžybose.

D. Sabonis ir J. Valančiūnas dvikovą praleido dėl traumų. D. Sabonis dėl kelio skausmų nežaidžia nuo kovo 21-os dienos.

Tuo tarpu J. Valančiūną pastaruoju metu kamavo čiurnos skausmai.

Dvikovą Sakramente planavo stebėti Lietuvos rinktinės vairininkas Kazys Maksvytis, norėjęs susitikti su abiem „centrais“.

„Pelicans“: Jaxsonas Hayesas ir C.J.McCollumas po 23, Brandonas Ingramas 17, Devonte Grahamas 14.

„Kings“: Damianas Jonesas 22, Davionas Mitchellas ir Jeremy Lambas po 15, Chimezie Metu 12.