LeBronas apie „Lakers“ sugrįžimą: mūsų komanda nepasiduoda

LeBronas apie „Lakers“ sugrįžimą: mūsų komanda nepasiduoda

Los Andželo "Lakers" lyderis LeBronas Jamesas papasakojo, kokius du pasirinkimus turėjo jo komanda, kai po dviejų kėlinių mače prieš Portlando "Trail Blazers" atsilikinėjo 25 taškais."Tokioje situacijoje yra dvi išeitys: galima arba tiesiog su tuo susitaikyti, nuleisti rankas ir ruoštis kitam mačui, arba kovoti toliau ir pažiūrėti, kas įvyks trečiajame ketvirtyje.

Mūsų komandoje surinkti tie, kurie nori kautis, esame taip nusiteikę, kad nepasiduodame. Pirmasis variantas – ne apie "Lakers", – po rungtynių pareiškė po 4 kartus NBA čempionas ir lygos MVP.

Kaliforniečiai trečiąjį kėlinį laimėjo 40:20, ketvirtąjį – 35:21. po pergalės 121:112 "Lakers" (22-25) aplenkė "Blazers" (21-25) turnyrinėje lentelėje bei Vakarų konferencijoje pakilo į 12-ą vietą.


L.Jameso sąskaitoje – 37 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

tai vos trečias kartas 38-erių veterano karjeroje, kai jo atstovaujamas klubas laimėjo turėdamas 25 taškų deficitą: 2013 metais "Heat" laimėjo Klivlande nusileisdami 27 taškais, 2017-aisiais "Cavaliers" pranoko "Pacers" turėdami -26.

Eurobasket.lt

Video rekomendacijos: