Į 4 vietą NBA pagal perdavimus pakilęs LeBronas: žaisiu dar mažaisiai keletą metų

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) superžvaigždė bei Los Andželo "Lakers" lyderis LeBronas Jamesas pergalingame mače prieš Niujorko "Knicks" (129:123 po pratęsimo) atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir pagal šį rodiklį pakilo į ketvirtą vietą lygos istorijoje.

Po 4 kartus NBA čempiono bei lygos MVP sąskaitoje dabar 10 338 perdavimai, jis aplenkė iškart dvi praeities žvaigždes – Steve'ą Nashą (10 335) ir Marką Jacksoną (10 334).

Aukščiau rikiuojasi tik sunkiai pasiekiamas Johnas Stocktonas (15 806), Jasonas Kiddas (12 091) ir vis dar rungtyniaujantis Finikso "Suns" atakų organizatorius Chrisas Paulas (11 246).

"Pagerinsiu lygos rekordą pagal pelnytus taškus, padarysiu tai. Tai tik laiko klausimas. Aš niekur nesitrauksiu. Pasirengęs rungtyniauti šioje lygoje dar mažiausiai keletą metų", – po mačo pareiškė L.Jamesas.

Veteranas dabar yra sukaupęs 38 299 taškus, iki rezultatyviausio visų laikų NBA žaidėjo Kareemo Abdul-Jabbaro trūksta visai nedaug, legendos sąskaitoje – 38 387 taškai.

Šiame sezone 38-erių 206 cm ūgiop puolėjas vidutiniškai per 37 minutes renka 30,2 taško (50,5 proc. metimų iš žaidimo), atkovoja 8,5 bei perima po 1 kamuolį ir atlieka 7,1 rezultatyvaus perdavimo.