J. Valančiūnas su „Pelicans“ pralaimėjo 10 kartą iš eilės

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa NBA lygoje patyrė jau dešimtą pralaimėjimą iš eilės. Šįkart jie svečiuose 106:111 (22:40, 21:30, 33:25, 30:16) nusileido Dalaso „Mavericks“ krepšininkams.

J. Valančiūnas per 22 minutes įmetė 16 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

Šiame mače traumą patyrė „Mavericks“ žvaigždė Luka Dončičius. Slovėnas trečio kėlinio viduryje veržėsi krepšio link, jį pasitiko Jonas Valančiūnas ir Brandonas Ingramas. Su lietuviu susidūręs L. Dončičius nesėkmingai krito ant parketo.

L. Dončičius po šios traumos į aikštę nebegrįžo.

„Mavericks“: Luka Dončičius 31, Spenceris Dinwiddie 21, Joshas Greenas 15, Dorianas Finney-Smithas 13.

„Pelicans“: Brandomas Ingramas 26, CJ McCollumas 19, Jonas Valančiūnas 16, Naji Marshallas 11.