„Pelicans“ iškovojo pergalę, o kelį susižeidęs J. Valančiūnas negrįžo į rungtynes

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa pagaliau sugrįžo į pergalių kelią. Ji namuose 131:126 (30:32, 31:40, 42:34, 28:20) įveikė Los Andželo „Lakers“ krepšininkus.

Tai buvo pirmojo „Pelicans“ pergalę po dešimt pralaimėjimų iš eilės.

Tiesa, mačo metu traumą patyrė JV. Jis trečio kėlinio pabaigoje susižeidė kelį ir į aikštelę negrįžo.

Iki traumos J. Valančiūnas per 24 minutes pelnė 18 taškų (9/12 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

Lietuvis buvo naudingiausias savo ekipos žaidėjas.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 35, C.J. McCollumas 23 (7 rez. perd.), Trey Murphy 21, Jonas Valančiūnas (14 atk. kam.) ir Jose Alvarado po 18, Larry Nance'as 10 (9 atk. kam.)

„Lakers“: Anthony Davisas 234 (14 atk. kam.), LeBronas Jamesas 27 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Russellas Westbrookas 15, Troy Brownas 13 (6 atk. kam.), Lonnie Walkeris 11, Rui Hachimura 8.