Los Andžele – antros rezultatyviausios visų laikų NBA rungtynės (D. Sabonis žaidė rezultatyviai)

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa NBA lygoje iškovojo pergalę. Ji po dviejų pratęsimų dramos 176:175 (40:40, 36:40, 34:37, 43:36, 23:22) palaužė Los Andželo „Clippers“ krepšininus.

Tai buvo antros rezultatyviausios NBA rungtynės istorijoje. Iš viso rungtynėse pelnytas 351 taškas.

Pagal rezultatyvumą rungtynės nusileido tik 1983 metų dvikova tarp Denverio „Nuggets“ ir Detroito „Pistons“, kuomet iš viso buvo pelnyta 370 taškų (184:186).

D. Sabonis nugalėtojams per 31 minutę pelnė 20 taškų (8/13 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. 26-erių aukštaūgis 5 kartus suklydo ir 6 sykius prasižengė.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 44, Paulas George’as 34, Normanas Powellas 24, Nicolas Batumas 19, Russellas Westbrookas 17.

„Kings“: Malikas Monkas 45, De’Aaronas Foxas 42, Domantas Sabonis 20, Keeganas Murray 15, Kevinas Huerteris ir Harrisonas Barnesas po 11.