„Clippers“ debiutavęs R. Westbrookas: puiku, kai puolime yra tiek opcijų

Los Andželo "Clippers" gretose debiutavęs žvaigždėtasis NBA lygos atakų organizatorius Russellas Westbrookas pažymėjo metikų įtaką komandai.

"Įžaidėjui yra puiku, kai yra daug opcijų puolime. Sunku apsiginti, kai nežinai, kas gali įvykti bet kuriuo momentu.

Galima prasiveržti po krepšiu, pritraukti kelis žaidėjus ir atmesti kamuolį laisvam komandos draugui. Nesvarbu, pataikome ar mėtome pro šalį, įtraukti kitus vaikinus – tai mano darbas", – teigia R.Westbrookas.

Šiąnakt "Clippers" po dviejų pratęsimų 175:176 nusileido Domanto abonio atstovaujamiems Sakramento "Kings", o 34-erių 191 cm ūgio gynėjas per 39 minutes pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 14 rezultatyvių perdavimų, tačiau suklydo 7 kartus.

Kaip anksčiau skelbė ESPN apžvalgininkas Brianas Windhorstas, "Clippers" nenorėjo išsimainyti R.Westbrooko, tačiau to išsireikalavo jo bičiuli, komandos žvaigždė Paulas George'as.

"Taip, ji sužaidė maždaug taip, kaip ir įsivaizdavau. Tikėjau, kad Russas gali būti naudingas. Pamatėme keletą tokių momentų šios dienos susitikime", – po rungtynių pakomentavo P.George'as.