D. Sabonis prieš J. Valančiūną: nė vienas nenorėjo nusileisti (VIDEO)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate vienas prieš kitą stojo Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas. Namie rungtyniavusi D. Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (38/26) komanda 123:108 (29:32, 30:27, 38:20, 26:29) nugalėjo J. Valančiūno vediną Naujojo Orleano „Pelicans“ (31/34) ekipą.

„Kings“ krepšininkams tai buvo 6 pergalė per 7 pastaruosius susitikimus, o klubas „Pelicans“ per 7 susitikimus laimėjo tik kartą.

Abu lietuviai savo ekipose buvo labai pastebimi. D. Sabonis per 34 minutes pelnė 19 taškų (dvitaškiai 7/12, tritaškiai 1/1, baudų metimai 2/3), atkovojo 11 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir 6 kartus suklydo.

Tai buvo aštuntasis Domanto surinktas trigubas dviženklis šį sezoną.

J. Valančiūnas per 32 minutes pelnė 19 taškų (dvitaškiai 8/10, tritaškiai 1/1), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

„Kings“: Kevinas Huerteris 25 (3-6/10, 8 rez. per.), Domantas Sabonis 19 (11 atk. kam., 11 rez. per.), Davionas Mitchellas 15 (6 rez. per.), Harrisonas Barnesas ir Trey’us Lylesas po 14.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24 (7 rez. per.), Jonas Valančiūnas 19 (12 atk. kam.), Trey’us Murphy 17 (4/9 trit.), C.J.McCollomas 14, Herbertas Jonesas 13 (8 atk. kam., 8 rez. per.).