J. Valančiūnas žaidė košmariškai, bet „Pelicans“ įveikė „Mavericks“

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją. Ji 113:106 (24:24, 35:19, 24:22, 30:41) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ komandą.

Tiesa, lietuviui mačas baigėsi labai nesėkmingai.

Jis per 7 minutes nė karto nemetė į krepšį, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, net 5 sykius suklydo ir dukart prasižengė.

JV mačą pradėjo starto penkete, bet per pirmas dvi minutes užsidirbo dvi pražangas ir buvo pakeistas iki trečiojo kėlinio pradžios.

Antroje rungtynių pusėje aukštaūgis per 5 minutes padarė 4 klaidas ir po šio pasirodymo daugiau aikštėje nepasirodė.

Tai buvo tik antros J. Valančiūno rungtynės šį sezoną, kuomet jis nesukrapštė nė vieno taško.

„Mavericks“ prarado Luką Dončičių, kuris dėl kojos patempimo baigė savo pasirodymą trečiajame kėlinyje.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 32, Trey Murphy 16, Herbertas Jonesas ir Jaxsonas Hayesas po 14, Brandonas Ingramas 12.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 27 , Timas Hardaway 17, Luka Dončičius ir Christianas Woodas po 15, Dwightas Powellas 12.