D. Sabonis sumušė „Kings“ rekordą (VIDEO)

Atstovaudamas Sakramento „Kings“ komandai Domantas Sabonis šį sezoną surinko jau 54 dvigubus dviženklius statistikos rodiklius. Tai yra geriausias rodiklis „Kings“ istorijoje. Iki tol geriausias rezultatas priklausė DeMarcusui Cousinsui, per sezoną fiksavusiam 53 dvigubus dviženklius.

Per rungtynes su Milvokio „Bucks“ (49/19), kurias „Kings“ (40/27) savo arenoje pralaimėjo 124:133 (32:27, 30:26, 25:37, 37:43), lietuvis pasiekė jau dešimtą šio sezono dvigubą triženklį. Jis per 39 minutes pelnė 23 taškus (10/21 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

Šeimininkams nepavyko sulaikyti įsisiautėjusio Milvokio klubo lyderio Giannio Antetokounmpo. Šis per 34 minutes pelnė 46 taškus (17/26 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 6/7 baudų metimų) ir atkovojo 12 kamuolių.

Tiksint paskutinėms sekundėms aikštėje kilo masinis apsistumdymas, kurį sukėlė grubiai prieš G. Antetokounmpo prasižengęs Trey Lylesas ir „Bucks“ aukštaūgis Brookas Lopezas. „Kings“ krepšininkas šiam trinktelėjo į veidą, B. Lopezas nebuvo linkęs nusileisti, abu žaidėjai kibo vienas kitam į atlapus.

D. Sabonis skubėjo išskirti įsiaudrinusius žaidėjus, kilo masinis apsistumdymas, kurį nuramino gausios abiejų komandų pajėgos.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 46 (12 atk. kam.), Khrisas Middletonas 30 (9 rez. perd., 3-5/8), Brookas Lopezas 23 (8 atk. kam., 3-4/6, 3 blokai), Jrue Holiday’us 11 (6 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Kings“: De’Aaronas Foxas 35 (8 atk. kam., 3-5/12), Kevinas Huerteris 28 (3-8/11), Domantas Sabonis 23 (17 atk. kam., 15 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 14.