Taiklaus D. Sirvydžio komandai teko žaisti pratęsimą

Deividas Sirvydis blykstelėjo taiklumu, o jo komanda patyrė dramatišką nesėkmę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) G lygoje.

Viskonsino "Herd" (9-19) namie po pratęsimo 114:119 (29:28, 35:30, 27:31, 21:23, 2:7) nusileido Meino "Celtics" (17/11) krepšininkams.

5 paskutinius taškus ketvirtajame kėlinyje pelnę svečiai papildomo laiko metu leido varžovams pasižymėti vos kartą.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D.Sirvydis per 29 minutes įmetė 18 taškų (4/5 dvit., 3/5 trit., 1/1 baudos), sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir 3 sykius suklydo.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 22 taškus surinkęs Elijah Hughesas (3/11 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), po 17 pridėjo Parisas Bassas (1/5 trit., 7 atk. kam.) ir Iversonas Molinaras.

Nugalėtojams Luka Samaničius (6/16 trit., 10 atk. kam.) pelnė 30, Mfiondu Kabengele (13 atk. kam.) – 25, Kamaras Baldwinas (10 atk. kam., 12 rez. perd.) – 23 taškus.