Netaiklus D. Sirvydis sezoną NBA G lygoje baigė solidžiu pasirodymu

Deividui Sirvydžiui nesisekė atakuojant iš toli, tačiau jis sezoną Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) G lygoje baigė solidžiu pasirodymu, nors jo atstovaujama komanda ir patyrė nesėkmę.

Viskonsino "Herd" (11-21) išvykoje 104:114 (21:21, 22:25, 31:35, 30:33) nusileido Vašingtono "Capital City Go-Go" (18-13) ekipai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Sirvydis per 39 minutes sukaupė 22 taškus (5/8 dvit., 3/14 trit., 2/2 baudų), sugriebė 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik po 23 taškus surinkę Jontay Porteris (5/14 trit., 11 atk. kam., 11 rez. perd., 3 bl.) ir Parisas Bassas (3/10 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), po 12 pridėjo Iversonas Molinaras ir Blake’as Marquardtas (4/7 trit.).

Nugalėtojams Jay Huffas (3/4 trit., 16 atk. kam., 3 bl.) pelnė 31, Devinas Dotsonas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) – 27 taškus.

Priminsime, kad šiame sezone D.Sirvydis į Viskonsino ekipą perėjo iš Fort Veino "Mad Ants" klubo.

Naujojoje komandoje 22-ejų 203 cm ūgio puolėjas vidutiniškai per 27 minutes įmesdavo 11,5 taško (27 proc. rit.), atkovodavo po 4 kamuolius ir atlikdavo 1,9 rezultatyvaus perdavimo.