Masinėmis muštynėmis pažymėtose rungtynėse J. Valančiūnas žaidė solidžiai (VIDEO)

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa. Ji svečiuose 95:106 (24:31, 34:27, 22:26, 15:22) nusileido Majamio „Heat“ krepšininkams.

Šiame mače užfiksuotas emocijų proveržis. Ketvirto kėlinio pabaigoje Kevinas Love'as šiurkščiai prasižengė prieš Zioną Williamsoną. „Pelicans“ žaidėjai ėmė ginti savo lyderį ir aikštelėje prasidėjo masinės muštynės.

Galiausiai buvo pašalinti net keturi abiejų komandų žaidėjai.

J. Valančiūnas į muštynes nesivėlė, bandė išskirti besipešančius žaidėjus.

Pralaimėjusiems J. Valančiūnas per 25 minutes pelnė 12 taškų, atkovojo 10 kamuolių, blokavo 1 varžovo metimą bei padarė 3 klaidas.

Lietuvis surinko 29 dvigubą dublį šį sezoną. Pagal šią statistiką Jonas visoje lygoje yra vienuoliktas.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 23 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Herbertas Jonesas 19, Jordanas Hawkinsas 14, Jonas Valančiūnas 12 (10 atk. kam.), Larry Nance'as. 10 (9 atk. kam.).

„Heat“: Bamas Adebayo 24 (7 atk. kam.), Jimmy Butleris 23 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Duncanas Robinsonas 17, Tyleris Herro 15 (6 atk. kam.).