„Kings“ iškovojo pergalę, o D. Sabonis surinko dvigubą dublį (VIDEO)

Pergalę NBA lygoje iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa. Ji svečiuose po pratęsimo 124:120 (30:22, 30:37, 31:23, 24:33) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus.

Lietuvis per 41 minutę pelnė 21 tašką, atkovojo 15 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 metimus.

Verta paminėti, kad D. Sabonis rungtynes baigė anksčiau laiko, nes pratęsimo metu išsibaudavo.

Mūsiškiui tai buvo jau 54 dvigubas dublis šiame sezone.

„Timberwolves“: Jadenas McDanielsas 26 (7 atk. kam.), Karlas-Anthony Townsas 19 (6 atk. kam.), Nazas Reidas 18 (7 atk. kam.), Rudy Gobertas 16 (16 atk. kam.), Mike'as Conley 14 (8 rez. perd.), Anthony Edwardsas 11.

„Kings“: Malikas Monkas 39, Domantas Sabonis 21 (15 atk. kam., 8 rez. perd.), Keeganas Murray 17, Davionas Mitchellas 16, Harrisonas Barnesas 14.