E. Ulanovo klubas įveikė B. Motumo vedamus „Ryto“ varžovus

Dviejų Stambulo klubų draugiškose rungtynėse pergalę šventė Edgaro Ulanovo atstovaujamas "Fenerbahče" klubas.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai 93:81 (30:21, 21:26, 22:16, 20:18) įveikė  Stambulo "Galatasaray" krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms Vilniaus "Ryto" varžovai FIBA Čempionų lygoje buvo priartėję iki 76:80, tačiau tai buvo viskas, ką jie sugebėjo padaryti.

Nugalėtojai įspūdingai pataikė iš toli - realizavo net 56 proc. tritaškių (14/25).

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Ulanovas per 21 minutę įmetė 8 taškus (1/3 dvit., 2/3 trit.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

Pralaimėjusių gretose kur kas geriau sekėsi kitam buvusiam žalgiriečiui Brockui Motumui. Australas per 30 minučių pelnė 16 taškų (3/7 dvit., 2/4 trit., 4/5 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 19 efektyvumo balų.

"Fenerbahče": Nando De Colo 16 (2/6 trit., 7 rez. perd., 7 kl.), Melihas Mahmutoglu 15 (4/6 trit.), Lorenzo Brownas 14 (10 rez. perd., 3 per. kam.), Jonathanas Hamiltonas 11 (5/5 dvit., 5 atk. kam.).

"Galatasaray": Brockas Motumas 16 (6 atk. kam.), Darylas Maconas 15 (6 rez. perd.), Ronaldas Hunteris (1/9 trit.) ir Huseyinas Koksalis po 9.