P. Laso po mačo: „Turime augti, nes žinome, kad visos rungtynės bus skirtingos“ (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos septintojo turo rungtynėse patyrė antrą šio sezono nesėkmę. Martino Schillerio auklėtiniai rezultatu 90:93 (24:32, 30:16, 19:19, 17:26) nusileido Madrido „Real“ komandai.

„Real“ strategas Pablo Laso sakė, kad jo komanda iki ilgosios pertraukos žaidė gražiai ir greitai, o per kitus du kėlinius rado geresnius sprendimus puolime.

„Šiandien parodėme, kad galime žaisti ir gerai, ir blogai, - kalbėjo Ispanijos klubo treneris. – Faktas, jog jeigu nori iškovoti pergalę, reikia pradėti nuo gynybos. Po ilgosios pertraukos tai ir padarėme bei susikoncentravimas ties gynyba padėjo perimti iniciatyvą į savo rankas.

Sužaidėme tik septynerias rungtynes, o tai dar ne trečdalis sezono. Turime augti, nes žinome, kad visos rungtynės bus skirtingos“.