CSKA išvykoje palaužė „Panathinaikos“ su solidžiai pasirodžiusiu A. White'u

Klubo nuotr.

Po dviejų netikėtų nesėkmių antrą pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Maskvos CSKA (4/3) krepšininkai.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai Graikijoje 89:83 (24:24, 27:18, 14:16, 24:25) palaužė Atėnų "Panathinaikos" (2/3) ekipą.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai spurtavo 10:2 ir sumažino skirtumą iki minimumo - 52,53, tačiau vėliau armiečiai pabėgo ir ilgai turėjo dviženklį pranašumą, tik pabaigoje leido varžovams sumažinti skirtumą.

Geriausią pasirodymą šį sezoną surengė buvęs žalgirietis Aaronas White'as. Iki šios dvikovos Eurolygoje 1,3 efektyvumo balo vidurkį turėjęs "Panathinaikos" naujokas per 27 minutes pelnė 11 taškų (3/3 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudų, sugriebė 3 atšokusius kamuolius ir surinko 12 efektyvumo balų.

Abi komandos puikiai atakavo iš toli: svečiai realizavo 40 proc. (12/30), šeimininkai - net 52,4 proc. (11/21) tritaškių.

"Panathinaikos": Nemanja Nedovičius 14 (4/5 trit., 4 rez. perd., 7 išpr. praž., 5 praž.), Ioannis Papapetrou 13 (7 atk. kam.), Aaronas White'as 11, Georgios Papagiannis (7 atk. kam.) ir Eleftherios Bochoridis po 10.

CSKA: Willas Clyburnas 15 (7 atk. kam., 6 išpr. praž.), Darrunas Hilliardas 14, (4/6 trit.), Danielis Hackettas 13 (4 rez. perd.), Mike'as Jamesas 10 (1/4 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd.), Janis Trelniekas 9.