B. Davieso sezono rungtynės nepadėjo: Šaro žvaigždynas namie neatsilaikė prieš ASVEL

Netikėtą nesėkmę Eurolygoje patyrė absoliutūs turnyro lyderiai Barselonos "Barcelona" (18-8) krepšininkai.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie po atkaklios kovos 69:76 (15:19, 20:15, 19:20, 15:22) nusileido net septintą pergalę iš eilės iškovojusiai Vilerbano ASVEL (12-14) ekipai.

Po trijų ketvirčių rezultatas buvo lygus - 54:54. Jau pirmąją ketvirtojo kėlinio minutę Šaras buvo priverstas sodinti ant suolo ketvirtą pražangą užsidirbusį "Barcos" lyderį Nikolą Mirotičių, o varžovai pelnė 4 taškus be atsako, ir nuo to laiko šeimininkai visą laiką vijosi svečius.

Likus 37 sekundėms Cory Higginsas sumažino skirtumą iki 69:72. Per minutės pertraukėlę buvo nutarta iš karto pažeidinėti taisykles. Norriso Cole'o ranka prie baudų metimo linijos nesudrebėjo, N.Mirotičius nepataikė iš toli, o Nicko Calatheso nesportinė pražanga galutinai nužudė katalonų viltis.

Aikštės šeimininkai realizavo net 46,1 proc. (6/13) tritaškių, tačiau vos 41,3 proc. (19/46) – dvitaškių bei 65 proc. (13/20) – baudų metimų.

Geriausias sezono rungtynes Eurolygoje sužaidė buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas. Centras per 30 minučių pelnė 22 taškus (8/13 dvit., 6/9 baudų), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 29 efektyvumo balus.

"Barcelona": Brandonas Daviesas 22 (8 atk. kam., 8 išpr. praž., 29 naud. b.), Nikola Mirotičius 19 (3/5 trit., 5 atk. kam.), Cory Higginsas 9 (2/10 dvit., 8 išpr. praž.), Kyle'as Kuricas 7 (2/3 trit.0, Nickas Calathesas 4 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

ASVEL: Norrisas Cole'as 21 (3/4 trit., 4 rez. perd., 5 kl.), Moustapha Fallas (5 atk. kam., 5 praž.), Williamas Howardas (3/5 trit., 8 atk. kam., 21 naud. b.) ir Davidas Lighty (4 per. kam.) po 13, Ismaelis Bako 5, Guerschonas Yabusele 4 (8 atk. kam.).